LiveZone RPG IP:178.63.80.210:8926
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


LiveZone Roleplay SA:MP server. IP: 178.63.80.210:8926
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Lance Wilson[Kaznjen]

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
AllahRPa

AllahRPa


Broj poruka : 41
Datum upisa : 17.12.2011
Godina : 33
Lokacija : Livno BiH

Lance Wilson[Kaznjen] Empty
PočaljiNaslov: Lance Wilson[Kaznjen]   Lance Wilson[Kaznjen] EmptyNed Jan 08, 2012 12:34 pm

Vaše ime na serveru: Kareem Roberts
Vaš level: 3
Ime igrača koji krši pravila: Lance Wilson
Dokazi (Ako nemate dokaza nemojte ni stavljati žalbu): https://i.imgur.com/WhqPn.png?2345
Level igrača na kojeg se žalite: 8
Objašnjenje dokaza: OOC Vrijedjanje, psovanje majke za to se ban dobija. Zbugo mi se auto platio sredjivanje 10k i za njega 50k i zbugo mi se i ja kazem posto je vidio da potvrdi i on psuje odma.

ZABRANJENO PISANJE SVIMA TKO NIJE SVJEDOK, ADMIN ILI GAMEMASTER
NE ŽELIMO POSTOVE TIPA "IZVINITE ŠTO OVDJE PIŠEM", UKOLIKO SE TO DESI BAN NA 10 DANA.
Nazad na vrh Ići dole
Ryda'
New Member
New Member
Ryda'


Broj poruka : 226
Datum upisa : 30.11.2011
Lokacija : Livno

Lance Wilson[Kaznjen] Empty
PočaljiNaslov: Re: Lance Wilson[Kaznjen]   Lance Wilson[Kaznjen] EmptyNed Jan 08, 2012 12:48 pm

Ovako scene balavo, fino sam ti reko da ce ti se auto zbugat, ali ti si glup i toliko uporan da si navro isto konj!!!
I to sam ti jos dao 50k zao mi te bilo iako si ooc me zico pare bo2, dobit ces kaznu cim udes ig za takvo ponasanje!!!
I odakle ti uopce 60k i tih 10k za sredivanje kada sam ti dao samo 50k i to ooc!!??
Nazad na vrh Ići dole
AllahRPa

AllahRPa


Broj poruka : 41
Datum upisa : 17.12.2011
Godina : 33
Lokacija : Livno BiH

Lance Wilson[Kaznjen] Empty
PočaljiNaslov: Re: Lance Wilson[Kaznjen]   Lance Wilson[Kaznjen] EmptyNed Jan 08, 2012 5:03 pm

Slusaj ti meni neces govorit da sam bot, ti si bot jer ti je Rp nikakav i na Ge Force serveru RPas sudar na /do ESL mislim onda mi se nejavljaj imo sam pare ja sam i ako oces vratit cu ti 50k semir mi je dao jer mi se zbugalo meni neces psovat ovde, I ko ti dade RP ucitelja prvo nauci RP pa onda budi RP ucitelj. Neces ti UCP na GF sreveru proc siguran sam.
A i onako kakav bug tu ima veze kada si ti meni mater psovo OOC, to se ban dobija ili kad u Ic ili i OOc chatu psujes mater. Tako da BAN po meni trebas dobit
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Lance Wilson[Kaznjen] Empty
PočaljiNaslov: Re: Lance Wilson[Kaznjen]   Lance Wilson[Kaznjen] EmptyNed Jan 08, 2012 5:54 pm

Ban na tri dana !
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Lance Wilson[Kaznjen] Empty
PočaljiNaslov: Re: Lance Wilson[Kaznjen]   Lance Wilson[Kaznjen] Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Lance Wilson[Kaznjen]
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Zalba na Maxa_Cigaretta - Prihvaceno [Kaznjen]
» Zalba na Boska[Prihvaceno,nije kaznjen]
» Zalba na Kristijana![Prihvaceno.nije kaznjen]
» Zalba na igraca Tihomir_Crop - Prihvaceno [Nije Kaznjen]
» prijava na shingami sama[Prihvaceno-Nije kaznjen]

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LiveZone RPG IP:178.63.80.210:8926 :: Zalbe na igrace-
Skoči na: